Про нас

Дім української вишиванки

Це інтернет-магазин українського національного одягу та матеріалів для рукоділля. В нас ви зможете придбати вишиванки для всієї сім'ї, а також для майстринь, які люблять вишивати одяг власноруч, ми підготували більше 200 варіантів заготовок для вишивання. Всі вироби виготовленні тільки з натуральних тканин. Орнаменти на готових виробах вишиті за допомогою машинної вишивки. До комплекту заготовок також входять наші рекомендації по кольорам бісеру (ниток), а також вказана кількість бісеринок кожного кольору.

З покон віків, вишиванка вважалась символом національного одягу українців. Її часто одягають на національні та релігійні свята. За останні роки популярність вишиванки дуже зросла і відтепер вона асоціюються не тільки, як одяг на свята, а як сучасний напрямок у моді. Саме тому, ми поєднали ці два стилі при створенні нашого одягу. Наші вишиванки ви зможете одягнути в будь-який день, вони гарно гармоніюють, як з джинсами так і з костюмами, що дозволить Вам завжди бути на висоті :)

Також вони є гарним подарунком для близкої Вам людини.

Для того, щоб отримати вишиванку, чи заготовку яка Вам найбільше сподобалась, Вам необхідно лише оформити замовлення у нас в інтернет-магазині, або зателефонувати за телефоном, який вказаний в "шапці сайту" і наш менеджер зможе Вас проконсультувати та прийняти замовлення. Для того, щоб Ви були максимально задоволенні покупкою, бажано в картці товару вибрати свій розмір та колір виробу, якщо такі є в налаштуваннях.