Пн.-Пт.: 9:00-18:00
Сб.: 10:00-17:00
Нд.: Вихідний

Одяг для хрещення дівчинки

Уточнити Пошук

Показано з 1 по 15 із 53 (всього 4 сторінок)

Одяг для хрещення дівчинки

Вишитий одяг для хрещення дівчинки

Одяг для хрещення дівчинки має бути святковим, зручним, приємним та лагідним до тіла дитини.

Адже хрестини дитини — це дуже важлива подія в житті родини, яка потребує ретельної підготовки та триває близько години. Важливо заздалегідь продумати всі дрібнички та придбати все необхідне, а саме:

 • одяг для хрещення в якому будуть хрестити Вашого малюка;
 • крижму;
 • хрестик для проведення церковного обряду;

Крижма — це нове простирадло, в яке загортають дитину після занурення у воду. Традиційно одяг для хрещення дівчинки має бути білого кольору, адже це символізує духовну чистоту. Одяг також може бути у світлих відтінках.

Дуже важливим є той момент, що одяг для хрещення дівчинки має бути зручним та легко зніматися. На ньому не повинно бути багато ґудзиків чи складних конструкцій. Адже під час обряду необхідно швидко роздягнути, а потім одягнути малюка. Хрестик можна придбати безпосередньо у церкві.

Коли будете обирати одяг для хрещення враховуйте ці нюанси і тоді це свято у Вашій родині відбудеться урочисто та спокійно, так як малюк буде почувати себе в комфорті. Церковний обряд хрещення в житті людини відбувається лише один раз.

Як вибрати одяг на хрещення для дівчинки

До цього питання слід підійти серйозно. Адже Хрестини — це перша важлива подія в житті маленької красуні. Ці яскраві моменти назавжди залишаться не лише в пам'яті, але й на фото та відео зйомці. Святковому одягу на хрещення дівчинки слід приділити більшу увагу. Одяг на хрестини купити можуть не лише хрещені. Для цієї події придбати одяг можуть і самі батьки дівчинки, попередньо повідомивши про це майбутніх хрещених.

Важливі критерії при виборі одягу для хрестин дівчинки

Кілька корисних рекомендацій при виборі одягу для дівчинки на хрестини:

 • Тканина для пошиття одягу має бути натуральною. Лише натуральний матеріал дихає та відмінно зберігає тепло;
 • Матеріал для одягу дівчинки має бути безпечним та не викликати алергічних реакцій;
 • Тканина повинна легко пропускати рідину та не подразнювати шкіру дитини, бути м’якою та приємною на дотик;

Яка тканина використовується для пошиття одягу для хрещення?

На хрестини для дівчинки краще купити одяг, який вишитий із 100% натуральної тканини. Інтернет - магазин “Дім української вишиванки” пропонує сучасним мамам та жінкам, які готуються стати хрещеними мамами, придбати оригінальний вишитий одяг для хрещення дівчинки, який виготовлений тільки з натуральних тканин до складу яких входить:

 • Бавовна – 80%,
 • Льон – 20%.

Машинна вишивка забезпечує одягу для хрещення неповторний вигляд та надає національного забарвлення. Це сучасний погляд українських дизайнерів, втілений в оригінальну та сучасну колекцію одягу для хрещення дівчинки.

Маленька україночка в такому святковому вишитому одязі бути дуже гарною та неймовірно привабливою.

«Дім української вишиванки» враховує всі потреби своїх споживачів та пропонує одяг для хрещення дівчинки також і для холодної пори року. Купити можна зимовий (утеплений підкладкою з трикотажу) хрестильний набір з крижмою із флісу чи з махрової тканини.

Що входить до набору одягу для дівчинки на хрестини?

Вишивка у вигляді українського орнаменту, чудових квітів та янголят, що прикрашають наш хрестильний одяг.

Одяг на хрестини для дівчинки складається з:

 1. Пінеток;
 2. Плаття;
 3. Шапочки;
 4. Крижми;

Пінетки та шапочка, які входять в комплект одягу для хрещення, зігрівають дитинці ніжки та голівку, а святкове вишите платтячко прикрашає маленьку дівчинку. Крижма знадобиться для проведення церковного ритуалу. Оскільки хрестини можуть проводитися впродовж першого року життя дитини, ми пропонуємо одяг для хрещення в різних розмірах: 56, 62, 68, 74. Підібрати потрібний розмір дуже легко, для цього необхідно лише заміряти зріст Вашого малюка.

Одяг для хрещення дівчинки – це чудовий подарунок від хрещених батьків або родичів, який  запам`ятається на все життя.

position="before"